0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатно склопување женски џемпер од половина патент од патент

Бесплатно склопување женски џемпер од половина патент од патент

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Опуштено, но сепак рафинирано, бујниот џемпер на „Полу Zip Popover“ на Слободното собрание е вашиот нов главен дел за постуденото време. Направено од пријатна мешавина од памук и волна, овој удобен џемпер со полу-зип доаѓа во цврсти бои и смели ленти за забавен изглед на секој ден во неделата. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% волна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Тежина : Тешка категорија. Деколте : јака од преклопување. Затворање : Половина патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврсти бои или печатење на ленти. Бесплатно склопување бучен џемпер од полу -зип пулвер за жени.

За производот

Избор на клиент