0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина Роза Супер Висока деструирани фармерки

Фармерки со Софија од Софија Вергара, плус големина Роза Супер Висока деструирани фармерки

DEN 560.00
Достапно за нарачка

Достапност

Ново предупредување за пристигнување : Овие роза супер високи фармерки од фармерките на Софија нудат криво-гушкање, фигура што се вклопува во фигури, завршени со живи ропки за изгледот инспириран од гроздобер. Класичниот тексас на истегнување никогаш не изгледаше толку кул - особено кога е поврзан со графичка мета. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Aviso de producto nuevo : estos jeans de tiro superalto rosa de sofia фармерки од Recen un talle que se ajjusta a tus curvas y resalta tu figura con un un un un un acabado rasgado y delegastado que le da untage intage. Estos Jeans Clásicos en mezclilla elástica lucen mejor que nunca, Especialmente cuando se comminan con una camiseta con diseño gráfico. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон, 28% полиестер, 4% вискоза, 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5ʹ8ʺ y Viste una Talla 18 W. Fit : Skinny Fit/Talle Ajustado. Rise and Inseam : Супер високи; 12 ”преден пораст; 18 ”Подигнување на грбот; 13 ”отворање на нозете; 26 ”inseam/tiro superalto; Тиро Делантеро де 12ʺ; Тиро Трасеро де 18ʺ; Abertura en la pierna de 23.5ʺ; 26ʺ de largo de Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : тексас на истегнување; јамки на ременот; потресени детали/Мезклила Елстица; Презилис пара Цинтун; Detalle Desgastado. Зошто ќе го сакате : вознемирувачкото носи малку предност на вашиот изглед. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

За производот

Избор на клиент