0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Компатибилни замени за lc ултра касети со висок принос: црна, цијан, магента, жолта за MFC-J995DW & MFC-J995DW XL

Компатибилни замени за lc ултра касети со висок принос: црна, цијан, магента, жолта за MFC-J995DW & MFC-J995DW

DEN 654.24
Достапно за нарачка

Достапност

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува 1 LC3035 BK црна, 1 LC3035 C Cyan, 1 LC3035 M магента и 1 LC3035 Y жолти ултра касети со висок принос; Тие ја заменуваат серијалот за супер високи приноси LC3033. Овој сет на кертриџ е компатибилен со печатачите MFC J995 DW и MFC J995 DW XL. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во Соединетите Држави и Канада, бидејќи другите географски региони можат да користат различни фирми за печатачи. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд со високо квалитетни материјали за печатење . За употреба во MFC-J995 DW & MFC-J995 DW XL. Вклучува : 1 LC3035 BK црна, 1 LC3035 C Cyan, 1 LC3035 M Magenta, 1 LC3035y жолт ултра висок принос. 100% задоволство и гаранција за живот.

За производот

Избор на клиент