0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
24 '' Бурбон Браун Премиум Страна Сплит кожа Биб со прицврстување на прицврстување и тока на странично ослободување

24 '' Бурбон Браун Премиум Страна Сплит кожа Биб со прицврстување на прицврстување и тока на странично ослободување

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Burbon Bourbon Brown Premium Side Split Cowhide Bib обезбедува заштита од градите до половината или подолу, во зависност од должината. Тешката памучна лента има прилагодлива тока за странично ослободување за лесно вклучување/исклучување. Radnor 24 '' Bourbon Brown Premium Side Spilt Leather Bib со прицврстување на прицврстување и странично ослободување на странично (се вклопуваат ракави на капачето 2x - 3x).

За производот

Избор на клиент