0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи машка екипа со чорапи со екипаж

Атлетски работи машка екипа со чорапи со екипаж

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Постигнете ја крајната удобност и вредност со атлетски дела Машки црни екипи чорапи со сива потпетица и пети во лесен, удобен пакет од 12 пар. Влагата за влага се ракува со пот за брзо сушење што е во чекор со вашиот активен животен стил. Fiber® Fiber нуди совршена количина на истегнување за контуираното вклопување што ви треба во активен чорап. Без разлика дали сте на работа, работите надвор или легнувате дома, ќе го најдете удобниот атлетски амортизиран ѓон го обезбедува тој дополнителен слој на поставена заштита и издржливост за целодневно носење. Овие чорапи за мажи се вклопуваат во големини на чевли 6-12 и големини на чорапи 10-13. 12 пар за парови на машки црни екипи чорапи со сива потпетица и пети. Технологијата на влага се движи пот и ги одржува чорапите посуви. Пометното амортизирање во единствениот обезбедува дополнително подлога и удобност. Ликра® влакна се протега и се движи со вас за подобро вклопување. Полиестерско предиво со високи перформанси. Се вклопува во големите големини на чевли за мажи со 6-12 и големини на чорапи 10-13.

За производот

Избор на клиент