0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Супер-мекиот рајон изложени на денот на денот на денот на денот на изложување на деним со деним на деним на деним на деним на деним,

Супер-мекиот рајон изложени на денот на денот на денот на денот на изложување на деним со деним на деним на

DEN 344.00
Достапно за нарачка

Достапност

Изложено копче слаби со умерено уништување и исцрпено полите, но во супер-мек состав на рајон. Комбинира со добро истегнување за слабиот што може да се носи удобно цел ден. Големина : Точно до пораст на големината (со големина 14) : 11,5 "ИНСЕАМ (на големина 14) : 27,5" Отворање на нозете (на големина 14) : 9,25 "Затворање на изложено копче Супер мека рајонска ткаенина; изложена копче Лета Слаби Силуета Фрејд полите 65% Памук, 19% рајон, 13% полиестер, 3% упатства за нега на спандекс : бојата може да се пренесе кога е ново. Машината измие ладно одделно внатре или со слични бои. Не белиот -Софта мешавина од ткаенина на рајон; изложена летачка лета; истегната ткаенина за да ги собере сите форми на телото.

За производот

Избор на клиент