0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи снежна снегулка на ленти во сина торба за перење алишта

Едноставно Дејзи снежна снегулка на ленти во сина торба за перење алишта

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со снежна снегулка на вреќата за перење ленти од нашата колекција за навивачи за одмор. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера со овие зачудувачки дизајни за да ве натераат да се чувствувате весели и светли. Едноставно снежна снежна снегулка на ленти 28 x 36 инчи сина торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

За производот

Избор на клиент