0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2399.84
Достапно за нарачка

Достапност

Пенкало за стилот на Алоха-црвена е елегантно, двојно функционално и одличен сувенир што може да се користи дома и работа. Совет од гума-стилус го олеснува пишувањето, цртањето и играњето апликации на сите површини на екранот на допир и го отстранува стравот од оштетување или гребење на вашиот екран, бидејќи го имитира човечкиот допир. Барелот на пенкалото има обоени акрилни рингести и пад на името на „Хаваи“ или „Алоха“. Пенкалото мери приближно 5 ½ ”долго со дијаметар од 3/10” и спакувано во ацетат кутија.

За производот

Избор на клиент