0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Yellowолтата Кејп Дејзис“ платно уметност од Кора Ниле, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Yellowолтата Кејп Дејзис“ платно уметност од Кора Ниле, златна украсна рамка

DEN 1530.08
Достапно за нарачка

Достапност

Ова подготвено да виси парче во златна украсна рамка има жолти маргаритки со кафеави центри против светла бела позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Трговска марка ликовна уметност „Yellowолта Кејп Дејсис“ платно уметност од Кора Ниле, златна украсна рамка : Уметничка : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

За производот

Избор на клиент