0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Arctic King 8K преносен климатик со далечински управувач, WPPH08CR9N, бело

Arctic King 8K преносен климатик со далечински управувач, WPPH08CR9N, бело

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Преносен модел на климатик на Arctic King 8 K WPPH08 CR9 N ќе ве одржи да се чувствувате кул за време на топлите летни денови со своите три функции на климатик, вентилатор и дехидрификатор. Идеално е за простории за ладење до 250 квадратни метри, така што ќе направи мала куќа или стан со една спална соба удобен во ниеден момент. Овој климатик со далечински и електронски контроли ви овозможува да ја контролирате температурата и брзината на вентилаторот од целата просторија. Тој е опремена со функција за автоматско рестарт, што му овозможува на единицата да се рестартира и да продолжи во поставените услови за работа во случај на исклучување на напојувањето. Овој бел климатик има дизајн на типот на типот и програмабилен 24-часовен тајмер за вклучување со режим на спиење за ваша погодност. Неговиот здрав дизајн на четири тркала ви овозможува без напор да го преместите клима уредот од соба во соба и вклучува брз и лесен комплет за инсталација на прозорецот. Оваа единица исто така има испарувачка технологија која е еднаква на дехидрификаторот од 65 пилиња и е поддржана од 1-годишна целосна гаранција. Преносен климатик на Arctic King 8 K со далечински управувач, WPPH08 CR9 N, бело : ве одржува ладно за време на топлите летни денови со 3 различни функции. Идеално за простории за ладење до 250 квадратни климатизери со далечински управувач ви овозможува да ја контролирате собната температура. Опремена со функција за авто-рестарт во случај на исклучување на електрична енергија. Белиот климатик има дизајн на типот на типот. Програмабилен тајмер за вклучување од 24 часа со режим на спиење. Дизајнот со 4 тркала ви овозможува да го преместите од соба во соба. Вклучува брз и лесен комплет за инсталација на прозорецот. Технологијата на испарување е еднаква на дехидрификаторот од 65 пинти. 1-годишна гаранција.

За производот

Избор на клиент