0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
- Месечен календар на wallидови за храна, месец, умствена тема за јадење, во

- Месечен календар на wallидови за храна, месец, умствена тема за јадење, во

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Опис на предметот Опис на избалансиран живот е балансирана диета, а многу од народите на природата честопати се занемаруваат. Календарот за размислување за јадење нуди симплистички, но сепак убав приказ на здрави избори во исхраната. Со секоја слика е трогателен понуда за да помогне во пронаоѓањето на тој биланс. Умното јадење ве потсетува да го негувате не само вашето тело, туку и вашата душа. Фотографија - Уживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец. Издржлива конструкција - Квалитет и цврста хартија се спротивставува на виткање и крварење со мастило и трајно врзување обезбедува долговечност во текот на целата година. Користете веднаш - 16 -месечен календар, започнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година. Големи, пространи блок на дневни часови - сите главни празници и фази на месечината наведени, со многу простор за пишување белешки и состаноци. Спецификации-16-месечно (распоред на две страници септември-декември 2021 година и јануари-декември 2022 година); 12 "x 24" (отворено); 28 страници.

За производот

Избор на клиент