0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главните поставуваат панел за завеси на прозорецот за метални столпчиња, на располагање на повеќе бои

Главните поставуваат панел за завеси на прозорецот за метални столпчиња, на располагање на повеќе бои

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте им на вашите прозорци луксузен изглед со главните теми Dixie Metallic Studs Grommet Top Window Curne, панел за завеси. Достапно во пет бои и четири големини, секоја табла има мали метални столпчиња и метални громи за лесно виси, отворање и затворање. Се одликува со перфориран дизајн на велур. Направено од мек, издржлив микрофибер. Изберете од пет бои : бело, тен, таупе, морнарица и темниот јаглен. Се одликува со метални громи за лесно бесење, отворање и затворање. Достапно во четири големини : 54 "x63", 54 "x84", 54 "x96" и 54 "x108".

За производот

Избор на клиент