0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и вистинито за породилно тексас Бермуда шорцеви - Достапно во плус големини

Време и вистинито за породилно тексас Бермуда шорцеви - Достапно во плус големини

DEN 847.84
Достапно за нарачка

Достапност

Кул, манжетната силуета носи вечен апел до овие тексас Бермуда шорцеви од време и Тру, совршена суштинска подготвена за викенд за која било мајка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Rise : 11 ”; приближно. ИНСЕАМ : 11 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Три предни џебови; Двојни џебови за лепенки. Беспрекорен плетен бенд на стомакот; максимално закрепнување; Премиум супер мек тексас. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мајтарни тексас Бермуда шорцеви за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент