0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Marvel Men & Big Man's Tie Tie Dise Airbrush Classic Classic Graphic Print Mairt

Marvel Men & Big Man's Tie Tie Dise Airbrush Classic Classic Graphic Print Mairt

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Покажете ја вашата случајна за Марвел кога ја носите официјално лиценцираната маица за графички печати за лого на Marvel Classic. Оваа супер мека, маица без обележја, не е само модерна, туку е и многу удобна. Оваа трендовски TE Tee Tee Tee може лесно да се спари со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Сеопфатна боја на вратоврска. © Марвел, сите права се задржани. Маица со лого на Марвел за мажи.

За производот

Избор на клиент