0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сон на мене Солидни времиња Висока стол, Компактен и елегантен висок стол, повеќекратни позиции на реми и висина, лесна преносна висока количка, во црна боја

Сон на мене Солидни времиња Висока стол, Компактен и елегантен висок стол, повеќекратни позиции на реми и

DEN 1519.84
Достапно за нарачка

Достапност

Чувајте ја вашата мала вечера среќна од детството низ годините на мали деца со сонот за мене солидни времиња. Целосно е опремена со мулти-одделение, 3 позиции прилагодливи двојни ленти за хранење и играње, 5 позиции кои се повлекуваат, поставено декоративно седиште и доаѓа со 6 прилагодлива висина на седиштето. Полето може лесно да се исчисти со топла вода со сапуница и да се чува на задниот дел од столот кога не е во употреба. Цврстата, рамка за челична цевка обложена со прав има 5 прилагодување на висината за да се смести вашето растечко бебе и тркала за одлики за дополнителна подвижност. Сонот за мене Солидни времиња високи колички погодно се склопуваат во компактен за слободна позиција кога не се во употреба. Цврстите материи започнуваат среќно некогаш! 5-позитивно прилагодување. 6-Позитон прилагодлива висина. Стојат после склопено. Безбедност на 5 точки. Мека подлога за седишта, удобно за бебе . ги исполнува сите стандарди CPSC и ASTM.

За производот

Избор на клиент