0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација бебешки момчиња плетете панталони со тексас

Чудо нација бебешки момчиња плетете панталони со тексас

DEN 331.04
Достапно за нарачка

Достапност

Да додадеме малку боја на тексасот на вашето момче. Овие панталони со тексас од чудо нација го одржуваат вашето мало момче удобно и ладно со свежа шарена завршница. Се продава исклучиво на и. Права нога; Должина на глуждот. Повлечен стил; истегнете тексас. Еластична половината. Faux лета. Стил со пет џеб. 66% памук/33% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Повлечете ги панталоните за тексас за бебешки момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент