0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кабел за раздвојување на слушалките што може да се повлече [идеален за телефони, лаптопи, таблети, итн.]

Кабел за раздвојување на слушалките што може да се повлече [идеален за телефони, лаптопи, таблети, итн.]

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сплит на слушалки за прицврстување на Sumac Life е удобен начин за споделување музика, видео и филмски аудио, без да се изгуби квалитетот на звукот и да се наруши приватноста на соседите. Сплитер за слушалки за влечење работи на сите уреди со Android, Tablet, Ereader, Laptop, десктоп компјутерски уреди со аудио порти. - Повлечен 3,5 мм машки приклучок Aux со 3,5 мм женски приклучоци на Aux. - Лесно претворете го 1 стандарден аудио приклучок во 2, за да можете да ги споделите вашите музика и филмови без да изгубите квалитет на звукот. - Контактите со позлатени злато ја зголемуваат трајноста на конекторот и спроводливоста за репродукција на дигитален звук во целосна верност. - повлекувачот на кабел без затегнување се повлекува во компактна големина за лесна преносливост.

За производот

Избор на клиент