0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Саундтрак Uccellacci E Uccellini

Саундтрак Uccellacci E Uccellini

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Ограничен 10 Quot; Црн винил притискање. Саундтрак до филмот „Хоукс и врапчиња“ од 1964 година, дива стрип басна, го глуми саканиот камен се соочи со кловн тото како италијански Семан, и Нинето Даволи како негов добар, но празен глава син. Пасолини користи стрип врана, која се филозофира забавно и нагласно за сцената што минува, како контрапункт на изведувачите, претставувајќи го човештвото, како што напредуваат по патот на животот. Пасолини претставува трагична басна која покажува две пријатни невини фатени, како и многу Италијанци, меѓу црквата и марксизмот. Ограничено 10 "црн винил притискање. Саундтрак до филмот„ Хоукс и врапчињата “од 1964 година,„ Дива стрип басна “, го глуми саканиот камен со кој се соочува кловн тото како италијански сите, а Нинето Даволи како негов добар, но празен глава син. Пасолини користи А. Стрип Кроу, која се филозофира забавно и нагласено за сцената што минува, како контрапункт на изведувачите, што претставува човештво, бидејќи тие напредуваат по патот на животот. Пасолини претставува трагична басна која покажува две пријатни невини фатени, како многу Италијанци, меѓу „ Црква и марксизам.

За производот

Избор на клиент