0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Остриот LCD дигитален црвен часовник за аларм

Остриот LCD дигитален црвен часовник за аларм

DEN 159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Бидете на време со остриот LCD дигитален будилник. Волуменот на асцендент аларм помага да се спречите да не спиеш. Погодното осветлување го олеснува читањето на часовникот на слаба осветленост и може да се исклучи кога сакате да спиете. Остриот LCD дигитален часовник за аларм, црвен : искачувачки волумен на аларм. Задното осветлување на побарувачката. Функција од снузи. Бара 2 батерии АА (не се вклучени).

За производот

Избор на клиент