0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Декополитен 7 8 Сет

Декополитен 7 8 Сет

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги вашите прозорци и завеси со декополитен 7/8 "Сет на шипки за топчести топки. Овој сет е функционален и лесен за инсталирање. Се одликува со челична конструкција и прилагодлива прачка што ќе одговара на низа големини на завеси. Прачката има едноставна, Елегантен изглед што ќе координира со декор во вашиот дом. Класичниот дизајн на овој декоративен сет на шипка го прави разноврсен. Декополитскиот 7/8 "Сет на шипки за топчести топки : Класичен дизајн го надополнува секој декор на просторијата. Вклучена шипка за драперии, финалиња, загради и монтирање на хардвер. Инстали за неколку минути. Сет на челични градежни завеси за завеси. 1-годишна ограничена гаранција.

За производот

Избор на клиент