0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Урбана Република Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца, пакувајќи ја јакна, големини 12м-4Т

Урбана Република Девојки за девојчиња за бебиња и мали деца, пакувајќи ја јакна, големини 12м-4Т

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Таа е подготвена за студени денови со оваа урбана Република Пуфер јакна, комплетна со лесен поштенски преден дел со табулаторот за безбедност. Дури и се спакува во скриен вграден џеб за патент за лесно носење и складирање. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : лесна. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џебови на страните. Карактеристики : ватирана надуена ткаенина; пакет дизајн. Урбана Република Пакувајќи ја јакна за пуфери за девојчиња и девојчиња за деца.

За производот

Избор на клиент