0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Petit Lem Baby Boy Boy Sherpa Vest Coltit Set, големини со месеци- месеци

Petit Lem Baby Boy Boy Sherpa Vest Coltit Set, големини со месеци- месеци

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Овој стилски сив и жолт елек сет располага со јакна без ракави Шерпа која зимнува високо за студените денови, врвот со долги ракави и координативни панталони. Врвните и панталоните имаат разигран дизајн на дино што може да се носи со, или без јакна. Панталоните имаат еластична лента за половината и глуждовите за привлечно вклопување што ќе ги задржи топло на семеен ден надвор. Контраст џебови од обете страни. Врвот со долг ракав за положување.

За производот

Избор на клиент