0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женски жолт сјај Боб Ноќта на вештерките додатоци за додаток на костуми

Женски жолт сјај Боб Ноќта на вештерките додатоци за додаток на костуми

DEN 799.84
Достапно за нарачка

Достапност

Што може да биде посветло од сонцето? Што е со оваа перика ?! Воведување на женски жолт сјај Боб перика. Веднаш штом ќе влезете во забавната соба во оваа перика, ќе биде тешко да се види кој ја носи заради неговата жолта боја и екстремна осветленост, тоа е сигурно! Светла и жолта, тоа значи дека овој додаток ќе биде многу забележлив, што за возврат ќе ви донесе многу комплименти и пофалби. Оваа женска жолт сјај Боб перика вклучува перика за возрасни Гловит.

За производот

Избор на клиент