0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на комбинирани комунални услуги

Без граници на комбинирани комунални услуги

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Обичен, со кул став. Запознајте го вашиот нов омилен изглед, без комбинирани комунални услуги. Супер удобно, овие комбинезони се идеални за лепење или излегување со пријателите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 28,5 ". Повлечете го стилизирањето. Прилагодлива еластична лента за половината. Затегнати нозе со еластични отвори. 55% постелнина/45% рајон. Машината што се мие. Увезено. Комуналните комбинезори за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент