0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет на фото -рамки на Кејт и Лорел Бордо Вуд - Зачудувајќи се за прилагодлив wallиден или десктоп дисплеј, завршна облога

Сет на фото -рамки на Кејт и Лорел Бордо Вуд - Зачудувајќи се за прилагодлив wallиден или десктоп дисплеј,

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Соодветните рамки се елегантен начин да се прикаже голема колекција на фотографии и сè уште да го надополни вашиот декор за дома. Рамка поставена како рамките на Бордо нуди одличен стил и одличен квалитет. Тие изгледаат фантастично групирани заедно или се шират низ целиот дом. Секоја рамка вклучува стакло за квалитет на фотографија и цврсто MDF назад што може лесно да се отстрани за исклучување и инсталирање на вашите фотографии. Надворешните димензии се 11,5 x 9,5 и можат да се прикажат хоризонтално или вертикално. Убав сет на квалитетни дрвени рамки во традиционална мека бела завршница секоја држена фотографија од 5x7 со вклучен душек или 8x10 без душек. Силниот структурен облик на профилот на рамката на Бордо е класичен изглед кој нема да датира и надополнува многу стилови на украсување како земја, класичен, деко, еклектичен, европски и традиционален. Пред-исечениот душек има софистицирани детални детали и е особено дизајниран во јасни додека вашите фотографии изгледаат најдобро. Плочката за монтирање е трајно дрво MDF за да ги задржите вашите фотографии да изгледаат одлично и едноставниот систем за копче за вртење на задниот панел е дизајниран да направи преклопување фотографии во и надвор без напор. Секоја рамка има и лежиште за дисплеј на десктоп и прицврстени закачалки за wallидови од метална пилана за монтирање на wallидот во стилот на галеријата. Дизајнот на задниот дел ви овозможува да ги презентирате вашите аранжмани за фотографии хоризонтално или вертикално.

За производот

Избор на клиент