0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Предна кошула со коприва со долг ракав на Georgeорџ Машки

Предна кошула со коприва со долг ракав на Georgeорџ Машки

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Бескрајни можности, тоа е она што го гледаме кога ќе ја погледнеме кошулата со топон на Georgeорџ пред-ап. Класик, направен модерен во јасна, памучна мешавина, оваа неопходна кошула доаѓа во силна сезона по сезона. Носете го слоевито со графичка мета и фармерки за носење на колк викенд или затегнати во пар какис за работа. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од точка. Затворање : Full Count Front. Ракави : Долги со манжетни за копчиња. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : кошула полите. Машки долги Кошула за ракав Поплин од Georgeорџ.

За производот

Избор на клиент