0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Мозаик стил Бизон портрет животни и инсекти сликање сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

Мозаик стил Бизон портрет животни и инсекти сликање сиво врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметничките дела се однесуваат на животински, цицачи, диви животни, сликарство, модерна, мечка, урбан, уличен стил. Дизајн од enен Сели. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За производот

Избор на клиент