0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамантска роза златна блиц позлатена сребрена плетенка прстен

Miaенски Карат Карат Т.В. Дијамантска роза златна блиц позлатена сребрена плетенка прстен

DEN 1471.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ако барате совршен додаток за приемот на вашиот пријател, тогаш овој шармантен прстен за плетенка на Миабела е за вас. Изработено во сјајно злато злато, позлатено од сребро, овој беспрекорен прстен прикажува седум кружни, поставени на измет и 19 кружни, дијаманти поставени со отворено (H-I, I3), испреплетени во плетенка како шема. Полиран до брилијантност, овој уникатен прстен е сигурен дека ќе ве туши со тони комплименти. Изработено во розово злато, позлатено од сребро. 1/8 CT T.W. Дијамант. Дијамантско сечење : круг. Боја на дијаманти : H-I-J. Јасност на дијаманти : I3. Простори и песни поставени камења. Бенд со : 2,1мм. Плетенка прстен. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови! . Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент