0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шампионат златни момчиња со кратки ракави, панталони и шорцеви за спиење, 3-парчиња, големини со 4-14

Шампионат златни момчиња со кратки ракави, панталони и шорцеви за спиење, 3-парчиња, големини со 4-14

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Кој е подготвен за кревет? Време е вашето момче да ги погоди чаршафите со ладно, удобен сон за пижама поставен од шампионско злато. Со краток ракав на врвот, панталони и шорцеви, сите направени во лесна и дише ткаенина, тој лесно може да се меша и да одговара за совршен, релаксирачки изглед. Од пријатни вечери до спиење до утрински часови - тој е покриен. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 врв на кратки ракави, 1 пар панталони и шорцеви. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави. Карактеристики на пантолоните : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност. Кратки карактеристики : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност. Спиењето на пижами со 3 парчиња момчиња од шампионско злато.

За производот

Избор на клиент