0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно Дејзи 18 30 Наутички агли геометриски пешкири за кујнски пешкири

Едноставно Дејзи 18 30 Наутички агли геометриски пешкири за кујнски пешкири

DEN 246.24
Достапно за нарачка

Достапност

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа колекција ќе го направи вашиот украсен декор на кујната! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил донесен во вашиот дом од страна на крпи за рака со учтивост на едноставно Дејзи. Едноставно маргаритка 18 "x 30" Наутички агли Геометриски пешкири за печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент