0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Птици од ступел се забавуваа забавни цветни цвеќиња Ботаничко и цветно сликарство сиво врамени уметнички печатени wallидови

Птици од ступел се забавуваа забавни цветни цвеќиња Ботаничко и цветно сликарство сиво врамени уметнички печатени

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : цветни, шема, цвет, цветна аранжман, цветен букет, растение, птица, животно. Дизајн од Карен Филдс.

За производот

Избор на клиент