0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Inaba Chicken & Tuna вкус меки третмани за кучиња, 0. мл

Inaba Chicken & Tuna вкус меки третмани за кучиња, 0. мл

DEN 183.68
Достапно за нарачка

Достапност

Каснувањата од Чуру се со големина на залак, меки перници во форма на перница, природни пилешки третмани со уникатна текстура и зачинети со природни вкусови, екстракт од зелен чај и витамин Е. Без зрна, конзерванси или вештачки бои. Секој пакет вклучува три индивидуални пакувања за одржување на максимална свежина. Направено со 100% чиста и природна кокошка и дива туна одгледувана од фарма. Нахранете како третман на вашето куче. Овој производ е наменет само за наизменично или дополнително хранење. Крем чиру полнење внатре, мека печена пилешка паста надвор . нема зрна, конзерванси или вештачки бои . содржи 3 индивидуални пакувања за максимална свежина . две различни текстури во еден залак.

За производот

Избор на клиент