0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Водоотпорни патеки на мажите во Озарк Траил

Водоотпорни патеки на мажите во Озарк Траил

DEN 863.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој водоотпорен чизми на Озарк Трага и неопренови водоотпорен чизми е совршен за излегување надвор кога времето ќе се олади. Одликувајќи се со рејтинг на температурата на - 5 F и солиден lug ѓон, овој багажник ќе ве задржи топло и доказ за сува вода. Температурата е оценета на -5 F. гума и неопрена горна. Rugged Lug. Лесно влечење на вклопување.

За производот

Избор на клиент