0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Единствени поволни цени, женски плус големина џебови на градите со единечна јадра без ракави јакна без ракави

Единствени поволни цени, женски плус големина џебови на градите со единечна јадра без ракави јакна без ракави

DEN 415.84
Достапно за нарачка

Достапност

Подигнете го вашиот кул стил со овој елек од тексас. Основна јака, предниот дел од предниот дел и два копчиња со градите на овие женски џин-елеци со големина на џин се сите класични детали што ќе ги сакате како се радуваат низ целиот град. Основна јака, предниот дел од копчињата и два копчиња со градите се сите класични детали што ќе ги сакате како се радуваат низ целиот град. Големина на телото на моделот : Висина : 5ft 6 инчи, градите : 41 инчи, тежина : 179 фунти, моделот носи 1x.measuermentinternational големина градите рамо - Total1x 46 1/2 16 5/8 222x- 49 5/8 17 3/8 22 1/23x 53 1/8 18 - 22 7 /84x 56 3/4 18 3/4 - 23 1/ 4 S 37 - 14 5/8 - -20 7/8m 40 1/8 15 1/4 - 21 1/4 L 43 1/4 16 - - 21 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина џебови на градите единечни јакна без ракав јакна 100% памук. Увезени. Цврста боја. Копче надолу. Џебови на градите. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

За производот

Избор на клиент