0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Asus amd radeon r графичка картичка, GB GDDR5

Asus amd radeon r графичка картичка, GB GDDR5

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Direct Cu II нуди 20% поладен и 3x потивок за перформанси., Digi+ VRM со 8-фаза супер легура моќ дава прецизна дигитална моќност за супериорна ефикасност, сигурност и перформанси. Gamplay веднаш. ASUS AMD RADEON R9 390 X графичка картичка, 8 GB GDDR5 со Open GL 4.4 API, искуство со оптимална изведба на графички процесор NVIDIA. AMD Radeon�� R9 390 X испорачува Врховна видео графика со зачудувачки визуелни. 8 GB VRAM да одржи високо-текстурирани слики и да го изврши рендерирањето со супер брза брзина. Со зголемена приспособливост, PCI Express 3.0 обезбедува голема брзина на пренесување на податоци. Натоварен со електроенергетски вентилатор за да ја расипе топлината и како резултат, добивате трајна употребливост.

За производот

Избор на клиент