0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесни работи од лесно улично време, женски отпорен на затнување, работа чевли

Лесни работи од лесно улично време, женски отпорен на затнување, работа чевли

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Вашиот работен ден бара и така се и лесните дела "време ", едно парче затнување со непобедливи карактеристики на удобност. Конвертибилниот ремен може да се носи за да се одржи потпетицата на место или да се отвори назад. Лизгање/отпорна на масло, канализирајќи течности за безбедност. Отстранлив стапало контурен за крајна поддршка. 1,75 "потпетица. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и отпорна на нафта.

За производот

Избор на клиент