0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Социјална ангел Татјана плус големина мрежа саронг прикривање

Социјална ангел Татјана плус големина мрежа саронг прикривање

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Покријте во печатена мрежа саронг за пред или пост-плисен изглед на плажа или покрај базенот од социјалниот ангел. Има толку многу начини да го стилизирате-го облекувате вашиот саронг како асиметрично здолниште или завиткан со високи половини околу здолништето или дури и како фустан на каросеријата на Halterneck! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина S. макси должина. Еластична половината; Заколени детали. Тело на мрежа. Контраст за печатење. 92% полиестер/8% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Printенски печатен саронг прикриен од социјалниот ангел.

За производот

Избор на клиент