0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Постерот за украси на Rocketeer - ootиден украс, 14.725 22.375

Постерот за украси на Rocketeer - ootиден украс, 14.725 22.375

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Овој трендови Интернационал The Rocketeer - hoodиден постер за украси е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International The Rocketeer - hoodиден постер за украси : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

За производот

Избор на клиент