0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Универзална влага 2.6а Премиум целосен челик микро до кабел за податоци во сина 3-пакет

Универзална влага 2.6а Премиум целосен челик микро до кабел за податоци во сина 3-пакет

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Универзални кабли со јаболка. Анти-мешање и компатибилно со кое било издание од типот V8. Оваа висококвалитетна, уникатна Apple кабли исто така нуди оптимизирана ефикасност со голема брзина на пренос и побрза брзина на пренесување на податоци за синхронизација од традиционалниот кабел. Посебниот производ понатаму има траен плетенка метал дизајн спречува да се кине и заплетка. Овој 3 x Универзална влага 2.6 A Премиум целосен челик микро за да се лизна кабел за податоци во сина 3-пакет! е одлична кабли на Apple, кабли со повеќе ставки по намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 7,00 x 2,50 x 0,75 инчи и тежи 0,39 фунти. Овој 3 x Универзална влага 2.6 A Премиум целосен челик микро за да се лизна кабел за податоци во сина 3-пакет! е ставка за кабли од Apple од нашите колекции за повеќе кабли што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 3 артикли!. АНТИНЕНЕФЕРЕНЦИЈА И КОМПАТИТИВНО со кое било издание на V8 тип . Овозможува оптимизирана ефикасност со голема брзина на пренос . побрза брзина на пренесување на податоци за синхронизација од традиционалниот кабел . Трајниот дизајн на плетенка метал спречува да се кине и заплетка.

За производот

Избор на клиент