0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шорцеви за истегнување на земјиштето и морското масовно потекло од 18 ”, големини 30-40

Шорцеви за истегнување на земјиштето и морското масовно потекло од 18 ”, големини 30-40

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Совршен за работа, игра и сите прилики! Овие шорцеви за хибридни истегнувања на Burnside имаат дизајн на сите намени што двојно се како шорцеви за одење и шорцеви од табла. Удобно и направено во висококвалитетна и издржлива ткаенина, овие шорцеви за мажи се истакнуваат со истегнување на перформансите за да можете да останете активни цел ден со повеќе џебови за погодно да ги носите вашите најважни. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam; 18 ”аутсам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови за цртање; 1 џеб за затворање на поштенски патенти; 1 џеб за заварување. Карактеристики : Изведба на 4-насочно истегнување; Лесна и брза ткаенина за сушење; отпорност на брчки; УВ заштита и отпорност на згаснување; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Машки хибридни шорцеви за истегнување од Барнсајд.

За производот

Избор на клиент