0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Индустри за ступел измијте ги рацете Гроздобер сина црна бања дизајн графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност, 10х15

Индустри за ступел измијте ги рацете Гроздобер сина црна бања дизајн графичка уметност нерасположена уметничка

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Предмет мери 10 должина x 0,5 длабочина x 15 висина инчи. Квалитет - Висок квалитет, рачен завршен литографски печатење на MDF дрво. Машински заоблени, фолија завршени рабови за непречен допир . Подготвени за виси - префабрикувана пресек на клучот за да биде обесена со кој било приколка, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Дизајн од уметникот во саботата навечер.

За производот

Избор на клиент