0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Pantssaver Custom Fit Car Clone Dish Mats For Chavrolet S Truck 2000, компјутер, целата временска заштита за возила, тешка временска репресија на пластика, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dish Mats For Chavrolet S Truck 2000, компјутер, целата временска заштита

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за камион Chevrolet S 2000 : Дизајнирано прилагодено вклопувајте ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Chevrolet S Truck floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА-панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C). Место без оштетување на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

За производот

Избор на клиент