0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Tuphell Industries модерна жена Урбан Чикаго Сити графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Амелија Нојс

Tuphell Industries модерна жена Урбан Чикаго Сити графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на : наметка, мода, женска, личност, девојка, жена, град, урбан, Чикаго, САД. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Амелија Нојс.

За производот

Избор на клиент