0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Нов 4in кујнски прилепувачки филм за лимчиња за лимчиња за хартија со зачини со полица за зачини

Нов 4in кујнски прилепувачки филм за лимчиња за лимчиња за хартија со зачини со полица за зачини

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Карактеристики : Овој држач за крпи од хартија од лилјак од кујнски клининг, калај фолија, е изработен од висококвалитетен ABS, кој е издржлив, а не избледен и долг животен век. Постојат триаголни секачи за сечење за ефикасно сечење на филмот за сечење, и двата секачи за сечење се Скриен зад овој држач за ролна во кујната, безбедно е да се користи. Постои платформа на врвот, можете да ја ставите теглата, конзервата и шишињата на горниот дел на овој држач за ролна, зачувајте го вашиот простор. Има посебно место на дното на дното на држач за ролна за поставување кујнски крпа, лесен за инсталирање. Тоа е елегантен, безбеден и практичен додаток за модерната кујна.Конвентен и погоден за користење на филмот за складирање во кујната. 395*90*250mmcolor : Whitematerial : Absfunction : Кујната Storage Package Вклучен : 1 x држач за припивање на кујната на филмот за зачини со зачини за зачини. Ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Ви благодарам! Овој држач за крпи од хартија од лилјак од лимчиња од кујна 4 во 1, е изработен од висококвалитетен ABS, кој е издржлив, не е избледен и долг животен век на услугата . Постојат триаголни секачи за сечење за ефикасно сечење на филмот за сечење, и двете од сечење секачи се скриени Зад овој држач за ролна во кујната, безбедно е да се користи . има платформа на врвот, можете да ја ставите теглата, конзервата и шишињата на горниот дел од овој држач за ролна, зачувајте го вашиот простор . има посебно место на дното на држач за ролна за поставување кујнски крпи, лесен за инсталирање . Тоа е елегантен, безбеден и практичен додаток за модерната кујна.

За производот

Избор на клиент