0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сепија Орхидеја разновидна фотографија Ботаничка и цветна галерија со фотографии завиткани од платно печатење wallидна уметност

Сепија Орхидеја разновидна фотографија Ботаничка и цветна галерија со фотографии завиткани од платно печатење

DEN 671.84
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за виси . Уметнички дела се однесуваат на : цвет, растение, орхидеја, ливче, цвет, ботаничка . Дизајн од Каролин Кели. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За производот

Избор на клиент