0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Инципио ngp сјај за Apple iPhone 7

Инципио ngp сјај за Apple iPhone 7

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Сјајот на сјај на Innipio на NGP има технологија на мека школка која обезбедува бариера помеѓу вашиот уред и секојдневната употреба. Овој издржлив случај е прецизен инженериран со проucирен, полимерниот материјал со апсорбирачки шок Flex2 O, кој е отпорен на истегнување и солза. Службениот случај NGP има мазна надворешност што овозможува да се спушти. Ова, во комбинација со тенок дизајн го прави вашиот случај да се чувствува како дел од телефонот. Инципио ngp сјај за Apple i Phone 7 : Се одликува со технологија за мека школка. Прецизност инженерна со проucирен, апсорбирачки шок Flex2 O полимер. Истегнување и отпорни на солзи. Нежните надворешни работи што овозможуваат зафат за лизгање. Тенок дизајн. Компатибилен со Apple i Phone 7. Модел# WM-IPH-1526-SL. Боја : Сребрена.

За производот

Избор на клиент