0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детето на моето дете на Картер бебе и дете, кариран фустан, месеци-5Т

Детето на моето дете на Картер бебе и дете, кариран фустан, месеци-5Т

DEN 169.28
Достапно за нарачка

Достапност

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување. Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со мека, дише памучна маичка за удобно чувство, дизајн без ракави и сладок принт. Ура за лесни едноделни облеки! 100% памучен дрес. Без ракави. Печатење на сите. Дизајн на копчиња предци. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент