0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лесна улица засекогаш мазги

Лесна улица засекогаш мазги

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Засекогаш од улицата „Засекогаш по лесна улица“ е практичен стил со одличен структуриран удобност ѓон и вметната влошка што можете да ја носите во текот на целата година. Скоканото работење со прилично отсечен дизајн до горниот дел го комплетира изгледот. Подготвена влошка. Дизајн на удобност за затнување. Лизгање на затворање.

За производот

Избор на клиент