0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чуда нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, големини 4- & хаски

Чуда нација момчиња тенок плетен тексас фармерки, големини 4- & хаски

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Одличен пар класични фармерки, овие брзо ќе станат пар во гардеробата на вашето момче. Памук плетен со прилагодлива половината, тој е сигурен дека го сака удобното чувство и безвременски стил. Исклучиво на. Материјал : 78% памук/20% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Slim Fit. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Прилагодлива половината. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : мек плетен тексас. Тенок плетен тексас фармерки за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент