0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Заштитена марка ликовна уметност Плажата кај Хеист Канвас wallидна уметност од Georgeорџ Леммен

Заштитена марка ликовна уметност Плажата кај Хеист Канвас wallидна уметност од Georgeорџ Леммен

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Оваа подготвена за виси, галерија завиткано уметничко дело има плажа на зајдисонце. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

За производот

Избор на клиент